łączymy się dla Ciebie


zapraszamy do bezpośredniej współpracy

O firmie

O firmie

Historia Artbp sięga 2003 roku. Początkowo firma działała jako Express Service, po kilku latach powstała drukarnia, ślusarnia i pracownia reklam. Stworzyliśmy marki wielkiedrukowanie.pl, swiatmetalu.pl, moredisplays.pl. Dzięki przemyślanym inwestycjom, wspaniałym pracownikom i gronie wiernych klientów stworzyliśmy jedną  z największych w Łodzi i liczącą się na rynku krajowym firmę dostarczającą kompleksowych rozwiązań reklamowych.

 

Artbp to nowoczesna drukarnia, pracownia reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, producent stojaków i materiałów ekspozycyjnych. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce i liderem na rynku łódzkim, łączącym w jednym miejscu kompleksowe możliwości produkcyjne zapewniające branding, rebranding, transport i montaż produktów reaklmowych na terenie Polski i Europy.

 

Dostarczamy kompleksowy asortyment narzędzi do komunikacji i prezentacji outdoor / indoor, pozwalający zrealizować Państwa cele w skali pojedynczej i masowej w bardzo szerokim zakresie.

 

Osoby związane z kreacją i zamówieniami materiałów do identyfikacji i brandingu oraz ekspozytorów, działy marketingu, tradu, zakupów, to najczęściej kontaktujące się z Nami podmioty. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i największe sieci sprzedaży z branż: alkoholowej, budowlanej, samochodowej, spożywczej które poznały naszą jakość i ceny.

 

Posiadamy własne samochody oraz grupy monterskie na potrzeby montaży i relokacji. Obsługując sieci sprzedaży do których dostarczamy nasze produkcje znane nam są poza Polską również kierunki Europy południowej (Czechy, Słowacja) i Prebaltic. Jesteśmy w stanie obsłużyć nawet kilkaset punktów miesięcznie.

 

Współpraca z nami pozwala w jednym miejscu zamówić: projekt techniczny, produkcję, logistykę i montaż, dając oszczędność czasu, pominięcie wszelkich pośredników i zmniejszenie kosztów.

 

Nasi klienci doceniają możliwość w jednym miejscu zamówienia druku solwentowego, led i uv, obróbki metali i obróbki tworzyw sztucznych. Dowodem Naszej jakości i możliwości jest ponad 6 tysięcy zamówień rocznie.

Firma, Rebranding, Siedziba

W związku z rozwojem firmy zdecydowaliśmy się na unifikację Naszych marek po 14 latach stworzyliśmy Artbp, która łączy w sobie kompetencje drukarni, ślusarni, pracowni reklam i ekspozytorów. Zwiększając produkcję niezbędna stała się też nowa powierzchnia produkcyjna i magazynowa. Od 1 lipca 2016 roku zapraszamy do nowej siedziby mieszącej się w Łodzi przy ulicy Wersalskiej 47/75.

Logistyka, Montaże

Zapewniamy kompleksową obsługę. Poza produkcją proponujemy również profesjonalny transport i montaż wykonanych produktów. Dysponujemy własną flotą samochodów dostawczych oraz siecią podwykonawców, dzięki czemu możemy zapewnić pełen zakres usług i sprzętu, włącznie z trudnymi i skomplikowanymi pracami transportowymi i montażowymi. W skali miesiąca możemy zrealizować nawet kilkaset montaży na terenie Polski i państw ościennych.

Park maszynowy

Aby sprostać stawianym zadaniom i wykonać dla Państwa najwyższej jakości produkty stale rozwijamy Nasz parka maszynowy. Posiadamy wiele maszyn drukujących, obrabiających tworzywa i metale, frezujących, grawerujących, zapewniających obróbkę drewna  wielu innych materiałów.

Nasze maszyny to m.in.:

  • VUTEk 3360 - produkcyjna drukarka wielkoformatowa, ośmiokolorowa, drukująca „twardym solventem” na podłożach do szerokości 3200 mm.
  • ROLAND XJ 740 - drukarka wielkoformatowa drukująca sześcioma kolorami, w rozdzielczości do 1440 dpi i w szerokości brytu do 1800 mm.
  • Fotoba WR61 - stół tnący.
  • ROLAND XJ 640 – drukarka wielkoformatowa, która drukuje sześcioma kolorami, w rozdzielczości do 1440 dpi i w szerokości brytu do 1600 mm; Drukarka ta wyposażona jest w funkcję druku mgiełką, co bardzo poprawia jakość wydruków.
  • INFOTEC 2015 F - ploter frezująco-grawerujący o obszarze roboczym 2000×1500 mm. Tnie i obrabia materiały takie, jak: plexi, pcv, dibond, aluminium, drewno itp.
  • PLOTER LASEROWY CO2 TYPU FLAT BED – Ploter laserowy CO2 wielkoformatowy jest specjalnie zaprojektowany do cięcia na dużej powierzchni z wysoką prędkością. Powierzchnia pracy to 1500×2500mm. Ploter najczęściej wykorzystywany jest do ciecia oraz grawerowania w plexi do 30mm.
  • Fuji Film, ploter LED - fotograficzna jakość, druk na tworzywach, foliach, papierach, bannerach, druk materiałów płaskich i rolowych, lakierowanie wybiórcze wydruków.
  • XEROX PHASER 7800 – arkuszowy (do formatu 320×450mm), Xerox drukuje wysokiej jakości prace w rozdzielczości do 2400 dpi

Oprócz głównych maszyn, posiadamy również wiele urządzeń służących do wykańczania Państwa prac. Należą do nich m.in: laminatory (do laminowania płynnego i foliowania), plotery tnące (Fotoba, Summa, Puma), zgrzewarki, bigówki, gilotyny a także maszyny do obróbki: trymery, zaginarki do tworzyw i metali,spawarki, wycinarki plazmowe i inne.

Przyszłość ...

Reklama i ekspozycja to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi gospodarki. Chcemy podołać stawianym
przed Nami zadaniami dlatego stale się rozwijamy. W najbliższej przyszłości planujemy:
• budowę nowej siedziby na zakupionej w Aleksandrowie Łódzki działce
• uruchomienie lakierni proszkowej
• uruchomienie wydajniejszej linii do zadruku UV tworzyw sztucznych, metali, tkanin
• uruchomienie linii do wycinania laserowego metali